Jarní výběhový trénink

HOLA HOLA, HOLÁK VOLÁ!

Jsme moc rádi za milé přizvání od basketbalového klubu BK Děčín k běžecké výzvě nazvané VÁLEČNICKÝ SPRINT. Děkujeme a zdravíme do Děčína!

Připravili jsme pro všechny bývalé, současné i třeba budoucí baskeťačky, baskeťáky a nejen je – zváni jsou všichni, kdo mají rádi pohyb – na trasu kolem Holého vrchu.

TRASA (viz obrázky):

Trasa je dlouhá 1450m se startem u „studny s okovem“ u odpočívadla a vede po šotolinové cestě, která přechází v lesní cestičku. Trasa je vyznačena zelenými fáborky (hlavu vzhůru, dával je tam baskeťák ☺ ) a vyznačena je zde

Až oběhnete celé kolo, dáte se tou samou cestou a kousek před stoupáním rostou na stromě fáborky dva. Uhněte vlevo a cíl už bude na dohled.

Na trase je zajištěn zuřivý fotoreportér, ale pro jistotu si fotku udělejte ještě sami a pošlete spolu s časem na email houska@bkdecin.cz nebo označte na Instagramu @bkdecin, kde také dospěláci mohou soutěžit o pěknou cenu (více na „odkaz na BK Děčín – www.bkdecin.cz/aktuality/valecnicky-sprint-na-kvadrberku-85/ ).

Pro děti jsou připraveny malé odměny (v květinářství U Podloubíčka) za to, že dokázaly zvednout svého dospěláka a rozpohybovat ho ☺. Jako důkaz stačí fotka z trasy nebo některého z úžasných Dubánků, které si po sportovním výkonu jděte určitě prohlédnout, najdete je cestou na vrchol kopce.
Jsou úžasní!

Hodně štěstí, pevné boty a užijte si pohyb! J

BK ČESKÁ LÍPA